אורית מי-דן

אורית מי-דן, עו"ד לענייני משפחה ומגשרת

עו"ד אורית מי-דן מתמחה בתחומים של ייפויי כוח מתמשכים, צוואות, ירושות, הסכמים משפחתיים, הסכמי ממון והסכמים לחיים משותפים. כפן משלים לתחומים אלה היא גם משמשת כמגשרת משפחתית.

את הקריירה המקצועית שלה התחילה עו"ד אורית מי-דן בתפקידי חינוך ועבודה סוציאלית, היה זה המשך טבעי לשירותה הצבאי בו מילאה תפקידי מש"קית תנאי שירות (ת"ש) ומש"קית נפגעים.

היא מילאה תפקידים שונים בעמותת "חינוך לפסגות", עמותה העוסקת בטיפוח למצוינות של ילדים מרקע סוציו-אקונומי נמוך ותפקידי סמנכ"ל ומנכ"ל בעמותה לקשרי התעשייה עם הקהילה.

במסגרת הקריירה המקצועית שלה הובילה שינויים חברתיים במגזר השלישי באמצעות פרויקטים ארציים רבי היקף בתחומי החינוך והעבודה הסוציאלית.

כאשר החליטה אורית להתרכז בתחום עריכת הדין היה ברור לה שלמקצוע היא צריכה להביא גם את הלב יחד עם המקצועיות.

מצוידת בתקשורת בינאישית מצוינת, פתיחות לאתגרים מקצועיים ויכולות ניתוח ומחשבה יצירתית היא בחרה לעסוק בתחומים של דיני משפחה, הסכמי ממון, צוואות וירושות.

אורית היא חברת הנהלה ומובילה את Get & Start Over, נשואה לאבי ואמא לשני בנים, חובבת אפייה ואירוח, טיולי אופנועים ותולעת ספרים בשעות הפנאי.

היא מעידה על עצמה שהיא מתחייבת לפעול תמיד בשקיפות, מקצועיות, כבוד, נחישות, יושרה, הגינות, מסירות, אדיבות, ולעמוד לרשות כל לקוח באופן אישי ובזמינות מלאה. היא מאמינה שאדם צריך לעשות את מה שהוא אוהב ולאהוב את מה שהוא עושה.

אודות המשרד

משרד "מי-דן" הוא משרד בוטיק. למשרדנו ניסיון רב בגישור משפחתי ובהכנת ועריכת הסכמים משפחתיים למיניהם לרבות: ייפויי כוח מתמשכים, הסכמי ממון טרום ובמהלך נישואין, צוואות ליחידים וצוואות הדדיות, הסכמים לחיים משותפים בין בני זוג "ידועים בציבור", הסכמי פרידה וגירושים, הסכמי הלוואה משפחתיים ועוד.

המשרד ממוקם בכפר-סבא אך מספק שירותים ללקוחות בכל רחבי הארץ.

המשרד שם לעצמו למטרה לתת לכל אחד מלקוחותינו התייחסות מלאה, אוזן קשבת וטיפול אישי ומהיר לאורך התהליך כולו.

על מנת להנגיש את שירותינו לאוכלוסיית הגיל השלישי אנו עורכים את הפגישות ואף את ההסכמים אצלכם בבית, באווירה נינוחה ובהתאמה ככל האפשר לרצונותיכם.

תודעת השירות הגבוהה כמו גם עבודה יסודית מהירה ויעילה הם סימני ההיכר של המשרד כמו גם מקוריות ויצירתיות שהם המרכיב הנדרש להצלחה בהליכים משפטיים.